Головна » Контакти

Контакти

Компанія NATURE LIFE запрошує до співпраці оптових покупців, власників спеціалізованих відділів, а також практикуючий лікарів, які використовують Бад і фітопрепорати в комплексному лікуванні пацієнтів. Доступ до оптового прайсу дається після реєстрації і укладення договору.

Детальніше про умови оптових закупівель і роботи Ви можете дізнатися за тел. 067 456 3 459.

Так як ми представляємо інтереси багатьох українських виробників на ринку України, у Вас є унікальна можливість зареєструватися і стати Привілейованим клієнтом або нашим Партнером. Це дасть Вам можливість робити оптові закупівлі товару на вигідних для вас умовах, набуваючи потрібну Вам кількість товару в асортименті різних виробників, за вигідними для Вас цінами.

Партнерство NATURE LIFE дозволить Вам вивільнити ваші гроші за рахунок відходу від необхідних об'ємних закупівель у виробників.

У нас Ви можете придбати продукцію таких виробників як: Авіцена, Аннастасія, Аннушка, Біофарма (Індія), Даніка, Зелена Долина, Івасі, Козацькі приправи, Натуралис Україна, Одеські біотехнології, Полізіми, Крохмалепродукти України, пологів, Стевія кримська, Фібрент + Йод , Уссурі-Флор, Монастирські Фіто - мазі, Фітовіт, Фітокапс, Фіторіцид, Фитория, Флора спрей, Екосвіт, Екомед, Елексир, Кортес, ПП "Союз Афган" Фіто Лайн, адверсія, Полтавський Бішефіт, VIVO, Гірський чай Кримський, Іммунвіт

Вся продукція і лікарські засоби супроводжуються сертифікатами якості та висновками державної епідеміологічної експертизи МОЗ України, що гарантує високу якість пропонованої продукції та підтверджує її оригінальність.

тел .: (096) 505 04 99

e-mail: zakaz@naturelife.org.ua


Зворотній зв'язок

  Замовлення онлайн

  Наші фахівці безкоштовно проконсультують Вас з будь-яких питань, пов'язаних з нашими пропозиціями

  Ви завжди можете задати питання по телефону.

  (096) 505-04-99


  Розклад роботи офісу: 9:00-17:00
  Вихідні дні: Сб. Нд.